Herecké divy a ich požiadavky

Keď ste slávny a čo to v show biznise znamenáte, ste na ťahu. Známe herečky sú si vedomé svojej ceny a patrične to dávajú pocítiť. Ich požiadavky sú rôzne od úplných hlúposti až po ešte väčšie. Niektorých svojich kolegov privádzajú rovnako do šialenstva ako samotných producentov. Veď posúďte sami – www.okrediti.com.

Medzi známe provokatérky so šialenými požiadavkami určite patrila herečka Shannen Doherty. Svojou neobľúbenosťov medzi kolegami, ako aj nepatričným správaním si pod sebou podpílila konár a vyhodilu ju z vtedy veľmi polulárneho seriálu Beverly Hills 902 10. Herečka mala neustále konflikty s kolegami, ako aj s tvorcami seriálu. Samotný producent Aaron Spelling sa na jej adresu nevyjadril vôbec lichotivo a priznal, že ju vôbec nemal rád, dokonca si vydýchol, keď v seriály skončila. Jason Priestley, ktorý hral Shannen v seriály dvojča, sa nechal počuť, že nenávidí jej nedochviľnosť. Gwyneth Paltrow je prekrásna diva a obsadzovaná, známa herečka so smiešnymi požiadavkami. Ked natáčala film, nechala si vo svojej šatni v posilňovni vysušiť sprchu do sucha z dôvodu, že sa predsa nebude dotýkať vody, v ktorej sa niekto sprchoval. So svojou hereckou kolegyňou Scarlett Johansson sa nerozprávala počas spolupráce na filme Iron Man ani jediný raz. Veľmi obľúbená a populárna medzi divákmi je herečka známa zo seriálu Priatelia Jennifer Aniston. Na prvý, a vlastne aj druhý pohľad pôsobí herečka priateľsky a medzi kolegami veľmi obľúbene. Avšak člen štábu sa nechal počuť, že pri natáčaní seriálu Priatelia bolo ich zvykom obedovať spoločne a diskutovať. Jediný, kto sa obedov vraj nezúčastňoval, bola Jennifer, ktorá si svoj obed zjedla vždy sama.

Speváčka, herečka a tanečnica s mnohými talentmi Jennifer Lopez je známa nielen svojou tvorbou, ale aj zoznamami svojich požiadaviek. Napríklad sa dožadovala pri jednom so svojich natáčaní, aby s ňou nikto nehovoril. Dokonca aj štáb sa musel otočiť, aby sa mohla sústrediť. Rovnako sa na ňu nik nesmel pozerať pri natáčaní videoklipu, vraj sa cíti hlúpo. Jej osobný strážcovia, ktorý ju počas prác na filme musia strážiť 24 hodín denne, ju napríklad nosili aj na rukách po pláži, aby sa jej do topánok nedostal piesok. Na rukách ju jej osobný strážcovia museli odniesť aj keď sa chcela porozprávať s režisérom. Väčšina jej požiadaviek však je skôr zameraná na obsahy jej šatne. Stáva sa, že chcela mať v šatni ale úplne, úplne všetko biele a do dekorované žltými ružami. V jej šatni nesmie chýbať minerálna voda Evian.

Sharon Stone na seba tiež upozorňuej čím ďalej, tým viac svojimi požiadvkami ako svojimi hereckými výkonmi. Pre jej správanie sa pre mnohých filmárov, ako aj pre mnohcýh kolegov stala neznesiteľnou. Počas nakrúcania snímky Catwoman si napríklad odišla počas práce na place len tak zatelefonovať a mala neustále výhrady k scenáru aj ku kostýmu. Jej zoznam požiadaviek sa niekedy rozrástol až na päť strán. Keď sa jej málil honorár, vypýtala si vreckové – pkrediti. Ubytovaná chcela byť napríklad v prezidentskom apartmáne. Na teraz nie je celkom jasné, či existuje nejaká tajná súťaž celebrít o najväčšiu mrchu, či sa jedná o vopred premyslený marketingový ťah alebo sa herecké divy rodia s túžbou po tak kurióznych záležistostiach.